شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 17 خرداد 1402 - 09:51

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد:
فراخوان ثبت نام از متقاضیان ریاست هیات جودو استان

علی ضمیری کامل گفت: به استناد ماده 4 و 5 و 6 نحوه دستور العمل ثبت نام از داوطلبان پست ریاست و ماده 10 و 14 آیین نامه نحوه فعالیت هیات های ورزشی، فراخوان ثبت نام از متقاضیان ریاست هیات جودو استان از فردا آغاز می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: به استناد ماده 4 و 5 و 6 نحوه دستور العمل ثبت نام از داوطلبان پست ریاست و ماده 10 و 14 آیین نامه نحوه فعالیت هیات های ورزشی، فراخوان ثبت نام از متقاضیان ریاست هیات جودو استان از فردا آغاز می شود.

وی خاطر نشان کرد: ثبت نام از متقاضیان احراز تصدی این هیات ورزشی از روز پنجشنبه 18 خردادماه سال جاری آغاز می شود و به مدت یک هفته کاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: از واجدین شرایط ریاست هیئت های نامبرده دعوت می شود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به امور مجامع اداره کل مراجعه نمایند .

ضمیری کامل تصریح کرد: اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی، داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، مدرک تحصیلی حداقل لیسانس ، داشتن حداقل30 و حداکثر 65 سال سن ، اعتقاد به ادیان رسمی کشور، عدم اعتیاد و سو سابقه کیفری، دارا بودن 5 سال سابقه اجرایی و سکونت در استان از جمله شرایط لازم جهت کاندیدا می باشد.
دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد